Karališkas tigras | Ach. Paryžius Paryžius…
15547
post-template-default,single,single-post,postid-15547,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_non_responsive
 

Ach. Paryžius Paryžius…

Iš žurnalo geras skonis 1/12

Jaukioje Paryžiaus kavinukėje gurkšnodamas kavą pro langą jis mato praeives. Stilinga prancūzė nuskuba gatve tolyn. Jauna paryžietė dažosi lūpas automobilyje. Kas jos tokios? Kuo gyvena? Kailių ir odos salono “ Karališkas tigras“ savininkas Mečislovas Subelis, viešėdamas Paryžiuje vykstančioje „Prét à Porter“ mados parodoje, atidžiai stebi žmonės. Ir tik pajutęs meilės miesto dvasią bei tapęs jo dalele, ryžtasi pakilti nuo stalelio kavinėje ir įsisukti į mados šurmulį, kad lietuvėms parvežtų aukščiausios kokybės drabužių, padėsiančių pasijausti tikromis paryžietėmis.

M. Subelis pasakoja, kad į tarptautines mados parodas visuomet vyksta kartu su „Karališko tigro“ darbuotojomis. Jos atidžiai matuojasi drabužius – šie vėliau bus pasiūlyti salono klietėms: juk rūbas turi ne tik gerai atrodyti demonstuojamas manekenės, bet ir tikti įvairiausių kūno formų Lietuvos moterims. Atidžiai parenkamos spalvos, o drabužių modeliai neretai tobulinami taip, kad idealiai tiktų lietuvių figūroms ir mūsų klimato sąlygomis. „Karališko tigro“ salone, gyvuojančiame jau 15 metų, geriausių Europos kailinių ir odos drabužių gamintojų prekių galima įsigyti už lietuvišką kainą. M. Subelis tvirtina, kad pelno marža čia net 2,5 karto mažesnė nei įprasta Paryžiuje.

„Prancūziški drabužiai – taisyklingų linijų, proporcijų ir siluetų. Čia nepamatysite kičo ar margumo. Viskas gryna ir tobula – tai ir yra prancūziška mada. Vyrauja klasikinės šviesios ir tamsios spalvos: kreminė, juoda, raudona“, – pristatydamas prancūzų gamintojų produkciją pasakoja salono savininkas.

„Karališkame tigre“ rasite visame pasaulyje žinomo prekių ženklo „Sprung Freres“ paltų. Šie aukštos kokybės drabužiai siuvami iš itin patvaraus audinio (jį sudaro 70 proc. vilnos, 15 proc. angoros,15 proc. kašmyro) ir dekoruojami netūralaus kailio apdaila.

Prancūzai garsėja natūraliai apdirbta ekologiška oda – „plonge“. Remiantis senomis tradicijomis ji mirkoma žolių ekstraktuose ir poliruojama iki blizgesio. Iš tokios odos pasiūti lengvo silueto švarkeliai ir puspalčiai nuostabiai pakartoja kūno formas ir išryškina privalumus. Šią gyvo natūralaus blizgesio šiek tiek girgždančią odą pamėgo ir raudonu kilimu žengiančios pasaulio žvaigždės. „Karališkas tigras“ siūlo „Tony Enzo“, „Anagram“ ir kitų gamintojų drabužių iš „plonge“ odos.

Itin lengvi ir išradingi ir prancūzų gaminiai iš avikailių. „Karališko tigro“ salone vyrai išsirinks „O’Ned“ kailinius, o moterys sužavės gausi „Gabriel Angeli“ kolekcija. Damos visuomet jausis elegantiškai, nes kailiniai pasiūti taip, kad kūno formos atrodys lieknos ir grakščios. Trokštančioms daugiau prabangos M. Subelis siūlo dvipusius „Rizal“ audinių kailinius. Burgundiško vyno ar konjako spalvos – net atspalviai dvelkia subtiliu prancūzišku gyvenimo džiaugsmu. Ach, Paryžius Paryžius…