Karališkas tigras | Itališki kailiniai: aukštos mados atspindys kasdienybėje
15587
post-template-default,single,single-post,postid-15587,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_non_responsive
 

Itališki kailiniai: aukštos mados atspindys kasdienybėje

Iš žurnalo geras skonis 4/12

Italija – šalis, alsuojanti gyvenimo džiaugsmu… Tai idiliškas saulės, vyno ir meilės kraštas, kuriame įsikūrusi ir viena iš pasaulio mados sostinių – Milanas. Kaip mūsų lietingoje Lietuvoje pajausi tą ypatingą itališko gyvenimo skonį? Odos ir kailių salono „Karališko tigro“ savininkas Mečislovas Subelis siūlo devėti italų galimtojų drabužius.
Pokalbį pradedame nuo pasaulinės kailių rinkos tendencijų. M.Subelis paskelbia gerą žinią – kailių kokybė gerėja. Tačiau iškart išgirstame ir blogą naujieną. Geriau gyvenantys kinai pamėgo puoštis kailiniais ir ėmė supirkinėti kailius aukcionuose, todėl jų kaina pakilo net 30 proc.! Ateityje geriausios kokybės audinės kailiniai neabejotinai taps prabanga, prieinama tik saujelei išrinktųjų, todėl M.Subelis ragina nelaukti ir paskubėti juos įsigyti jau dabar.

Nepaisant pasaulinių kailių brangimo tendencijų, „Karališkas tigras“ iki pabrangino įsigytų kailinių kainų nekels, net pritaikys nuolaidas. O naujų kolekcijų iš San Marino, Florencijos, Milano ir kitų miestų kainų lygis bus tik iki 20 proc. didesnis nei prieš metus. Be to, „Karališkame tigre“ kailinius įsigysite bent du kartus pigiau nei Niujorke, Paryžiuje ar Maskvoje.
Itališki kailiniai ( ypač audinių ) išsiskiria tiek kokybe, tiek stiliumi, todėl juos ypač vertina kailių žinovai. Italai sugeba aukštosios mados elementus nuo podiumo perkelti į kasdien nešiojamą drabužį. „Karališkas tigras“ atstovauja daugeliui žinomų gamintojų, todėl kiekviena klientė ar klientas gali pasijausti lyg apsilankę kailių parodoje Milane ir išsirinkti tai, kas jai ar jam labiausiai tinka ir patinka. Čia rasite tokių garsių vardų kaip „Mala Mati“, „Marconi“, „Gallotti“, „Nello Santi“, „Olivieri“, „Fontani“, „Vinicio Pajaro“ ir kitų kailinių.

Coco Chanel yra pasakiusi, kad geriausia spalva yra ta, kuri tinka tau. Tą patį galima pasakyti ir apie kailinių pasirinkimą: reikia rinktis tuos, kurių stilius ir spalva arčiausiai širdies ir kūno, o ne aklai vaikytis kasmet besikeičiančios mados. M. Subelis pabrėžia, jog kailiniai – tai pirkinys ne metams ar dviems, o dešimtmečiui, todėl jis stengiasi pasiūlyti daugiau klasikinių nesenstančių modelių.
„Karališko tigro“ savininkas tikina, kad į Lietvą stengiasi parvežti ne tik geriausius kailinius, bet ir iš partnerių Italijoje perimtas nuoširdaus bendravimo su klientu tradicijas. Kai ten užeini į parduotuvę, pasitinka savininkas, pavaišina kava, pasiteirauja, kaip sekasi… M. Subelis galimybę šiltai pabendrauti su klientu vadina pinigais neišmatuojama malonumu.
Baigdamas pokalbį „Karališko tigro“ savininkas palinki kiekvienam nors kartą gyvenime aplankyti Italiją. O Lietuvos moterims, nesvarbu kokio amžiaus jos būtų, iš stilingų italių pasisemti idėjų, kaip kasdien atrodyti gražiai, moteriškai ir seksualiai. Atrodyti tiesiog itališkai…

Kailių ir odos drabužių salonas „Karališkas tigras“ įsikūręs Vilniuje, Laisvės pr. 125 A, pasaže „Pas Juozapą“.