Karališkas tigras | Ispaniški avikailiai- kokybiški, lengvi ir ilgaamžiai
15578
post-template-default,single,single-post,postid-15578,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_non_responsive
 

Ispaniški avikailiai- kokybiški, lengvi ir ilgaamžiai

Iš žurnalo geras skonis 3/12

Tęsiame praeituose „Gero skonio“ numeriuose pradėtą pažintį su vienais geriausių Europos kailių ir odos drabužių gamintojų. Šįkartą salono „Karališkas tigras“ savininkas Mečislovas Subelis pristato ispaniškus „Pell Xavier Barcelona“ avikailius.
Žvelgiant į pagal unikalias patentuotas technologijas Ispanijoje apdirbtą avikailį, sunku patikėti, jog tai ne sintetika. Stebina išskirtinis „Pell Xavier Barcelona“ vyriškų ir moteriškų rūbų kailio lengvumas, tankumas, vientisumas ir minkštumas – savybės, dėl kurių ispanišką avikailį ypač vertina visame pasaulyje. O etiketė su užrašu „Spainsh Entrefino“, reiškianti, kad kailis išdirbtas Ispanijoje, yra neabejotinas kokybės garantijas.

M. Subelis atskleidžia, kad išskirtinės kokybės šaknys glūdi ilgaamžėse gyvulininkystės tradicijose. Ispanų ryšys su gamta labai glaudus. Jie myli ir puoselėja savo aveles lyg šeimos narius. Meilė savo amatui, rimtas bei praktiškas požiūris į darbą ir karštas žmonių temperamentas atsispindi ir ispanų madoje.
M. Subelis pasakoja, kad „Pell Xavier Barcelona“ atrado kailių parodoje Barselonoje, o bendravimas su Pellu Xavieru peraugo į gražią draugystę, ir dabar šis ispanas kasmet apsilanko Lietuvoje. Paklaustas, kuo šie avikailiai geresni už kitų Ispanijos gamintojų, “ Karališko tigro“ savininkas paaiškina: „Pell Xavier Barcelona“ iš 1000 gabalų avikailių atrinks 10 kokybiškiausių, o likusius atiduos kitiems gamintojams. Kadangi kailiai tokios puikios kokybės, beveik visus modelius galima nešioti dviem pusėmis. Išverčiame ir turime idealų mutoną.

Ispaniški avikailiai ne tik puikiai šildo šaltą lietuvišką žiemą, yra patogūs nešioti, bet ir dailiai atrodo. Ispanijoje klesti gatvės mada. Šios šalies gamintojai puikiai išmano, kaip sukurti drabužį, su kuriuo gražiai atrodysite kiekvieną dieną. Lietuviai tai ypač vertina, todėl Lietuvoje ispaniški prekės ženklai labai populiarūs.
Kokybė, žinoma, kainuoja. Tačiau M. Subelis tikina, jog „Pell Xavier Barcelona“ avikailius galima nešioti 10 metų ir ilgiau, o ne 2-3 metus, kaip daugelio pigesnę produkciją siūlančių gamintojų. Taigi, nors sumokate dvigubai daugiau, per dašimtmetį investicija atsiperka. „Karališko tigro“ savininkas kviečia naudotis proga ir, kol dar neįsivedėme euro, įsigyti kailinius už lietuvišką kainą, kuris vis dar maždaug 2,5 karto žemesnė nei kitose Europos šalyse.
Baigdamas pasakojimą M. Subelis pasiduoda sentimentams: „Norint iki galo suprasti ispanišką drabužį, reikia nuvykti į Barseloną… Aplankyti A. Gaudì šedevrą Sagrada Famìlia (Šv. Šeimynos bažnyčia) ir paminklą Kolumbui, pasivaikščioti La Rambla gatve… Ispanija – tai vynas, korida, futbolas ir karštas temperamentas. Ispanų mąstymo, ryšio su gamta ir pasauliu pažinimas suteiks ypatingos šilumos ir žadins malonius prisiminimus, kai vilksitės puikios kokybės ispanišką avikailį.“

Įsigyti „Pell Xavier Barcelona avikailių galima odos ir kailių salone „Karališkas tigras“, įsikūrusiame pasaže „Pas Juozapą“ Vilniuje, Laisvės pr. 125 A.