Karališkas tigras | “ Karališko tigro“ klientams – suomiška kokybė
15564
post-template-default,single,single-post,postid-15564,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_non_responsive
 

“ Karališko tigro“ klientams – suomiška kokybė

Iš žurnalo geras skonis 2/12

Suomija nuo seno garsėja itin kokybiškais gaminiais. Šiaurietiškas menatalitetas, vietinių gyventojų siekis viską daryti tobulai formavo ir šios šalies mados tendencijas. Išskirtinės suomių sukurtų drabužių ypatybės – iglaamžiškumas, natūralumas bei funkcionalumas.
Praeitame „Gero skonio“ numeryje kailių ir odod salono „Karališko tigro“ savininkas Mečislovas Subelis atskleidė prancūziškos mados paslaptis, o šiame supažindina su Suomijos gamintojų produkcija. Pasak jo, lietuviai – labai marga tauta. Užsukę į „Karališko tigro“ saloną vieni ieško prancūziškos elegancijos, kiti – itališkos pompastikos ar nebrangios ispaniškos kokybės. Tačiau koncervatyvesniems klientams, trokštantiems ypač aukštos kokybės drabužių ir nesivaikantiems kas pusmetį besikeičiančių mados vėjų, M. Subelis siūlo rinktis suomiškus gaminius. Šie patvarūs, lengvi, nevaržantys judesių, atsparūs įvairioms oro sąlygoms, tausojantys sveikatą ir žinoma, gražūs drabužiai – nepigi, bet ilgaamžė investicija.

Suomijos perlas – daugelio šalių pirmųjų ponių pamėgos skaros „Rosafox“, pagamintos iš dviejų sluoksnių unikalios medžiagos, kurią sudaro 70 proc. vilnos ir 30 proc. šilko. Skaros dekoruotos šiaurės lapės kailiu, apdirbtu pagal patentuotą metodą, leidžiantį jas skalbti vandenyje. Moteriškumo suteikiantis aksesuaras tinka įvairiomis progomis: apsigobti pečius iškilmingame renginyje, jaukiai įsitaisius namuose prie židinio ar vykstant iškylauti į gamtą. Žiemą skaras galima užsimesti ant viršutinio drabužio ar dėvėti kaip galvos apdangalą. “ Karališko tigro“ salono klientės gali užsisakyti bet kokios norimos spalvos ir rašto „Rosafox“ skarų.

Suomija garsėja ir vandeniui atsparia oda. „Karališko tigro“ salonas prekiauja daugiau kaip šimtmečio veiklos istoriją turinčiosįmonės „Friitala“ odos gaminiais. Ši suomių įmonė išrado ir užpatentavo unikalia odos apdirbimo technologiją, dėl kurios drabužis ilgą laiką nepraleidžia vandens, bet kartu išsaugo malonų aukštos kokybės odos pojūtį. „Friitala“ gaminiai pritaikyti atšiauriam suomiškam klimatui. todėl puikiai tinka ir žvarbiems lietuviškiems orams. Su šiais drabužiais nesušlapsite net merkiant lietui, todėl išvengsite peršalimo ligų. M. Subelis tikina, kad „Friitala“ odiniai rūbai nesusidėvi labai ilgai – net 20-30 metų.
„Karališkame tigre“ rasite ir puikios kokybės suomiškų paltų bei kailinių. Rudenį čia bus galima įsigyti gryno kašmyro „Gemmi“ apsiaustų su lapės kailio apdaila ir iš katalogo iįsirinkti bei užsisakyti įvairių kitų šios bendrovės drabužių. O „Linnanen“ šinšilų kailinius salone galima apžiūrėti jau šiandien.

 

Kituose „Gero skonio“ numeriuose M. Subelis skaitytojus supažindins su ispaniškos bei itališkos mados ypatumais ir pristatys šių bendrovių gaminiais. Jų galima rasti „Karališko tigo“ salone, įsikūrusiame pasaže „Pas Juozapą“ Vilniuje, Laisvės pr.125 A.