Karališkas tigras | Manto šokoladas klaipėdietėms
16024
post-template-default,single,single-post,postid-16024,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_non_responsive
 

Manto šokoladas klaipėdietėms

„Stilius“ Lietuvos rytas 2009 gruodis

Kas vyko? Klaipėdos „Radisson Blu“ viešbučio restorane kviestinei publikai stilistas Mantas Petruškevičius pristatė savo kolekcinį šokolado rinkinį. Ragaudami saldainius svečiai grožėjosi ir bendrovės „Karališkas tigras“ kailinių kolekcija.

Kas naujo? Mantas Petruškevičius svečiams prisipažino, jog iki šiol neturėjo progos artimiau pabendrauti su pajūrio gyventojais, todėl nusprendė asmeniškai savo šokolado kolekciją atvežti į Klaipėdą. Be to, kiekvienai vakaro viešniai jis padovanojo po rožę.

Kas įsimine? Ne tik subtilus skonis, bet ir prabangių kailinių kolekcija. Ją klaipėdiečiams demonstravo Jolantos Sadauskienės vadovaujamos „Modilinos“ modelių namų manekenės. „Išskirtiniai kailiniai ir išskirtinio skonio šokoladas – tai dviguba prabanga“, – pastebėjo „Karališko tigro“ savininkas Mečislovas Subelis.