Karališkas tigras | DUK
15660
page-template-default,page,page-id-15660,page-child,parent-pageid-15257,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_non_responsive
 

Jūs klausiate

Kaip išvalyti dėmę nesugadinant kailio?

Galima pasinaudoti liaudiškais patarimais: pavyzdžiui: vaikišku šampūnu išplauti dėmę, paskui praskalauti vandeniu ir lėtai išdžiovinti. Vis dėlto, geriausia būtų kreiptis į valymo įstaigas, kurios išvalys drabužį pagal etiketėje nurodytus priežiūros reikalavimus.

Lietuvos orai neprognozuojami ir net rūsčią žiemą gali pradėti lyti. Ką daryti jeigu kailiniai sušlapo?

Svarbiausia – nesistengti greitai išdžiovinti kailinius, dedant juos ant radiatoriaus, džiovinant fenu ir pan. ši taisyklė galioja ir odai, nes nuo greito džiovinimo oda sukietėja. Reikia pakabinti kailį ar odą ant pakabos ir leisti natūraliai išdžiūti, jei norime, kad kailis liktų minkštas, švelnus ir gražus, o oda – minkšta.

Per kiek laiko atkeliauja užsakytas modelis?

Suomiai pagamina greičiausiai – per dvi pustrečios savaitės. Daugiausiai laiko reikalauja italai – jiems mažų mažiausiai reikia mėnesio. Beje, šis terminas – toks pat, jei drabužis užsakomas pagal konkrečios figūros matmenis.

Kailių pramonė plečiasi labai sparčiai. Savo gaminius siūlo jau ne tik išsivysčiusios, bet ir klestinčios ekonomikos Azijos šalys. Kuriuos gi pasirinkti?

Kailių pramonėje naujų modelių sukūrimui arba aukščiausiam kailio išdirbimui reikia nemažai investicijų. Trečių šalių gamintojai dar negali sau to leisti, todėl „Karališkas tigras“ bendradarbiauja tik su geriausiomis firmomis iš Italijos, Suomijos, Prancūzijos, Ispanijos ir t.t.. Ilgametė šių firmų patirtis bei tarptautinis pripažinimas garantuoja ne tik mums, bet ir mūsų klientams aukščiausią kailio išdirbimo kokybę ir madingiausius drabužius.

Parduotuvėse galima rasti daug pigesnių dirbtinio kailio gaminių. Kodėl vertėtų rinktis natūralų kailį?

Sintetiniai kailiniai, net jei ir labai gražūs, – nešildo. Visai kas kita – natūralus kailis, kuris ne tik puošia, bet ir šildo.

Gerai prižiūrimą kailį dėvime ilgai, tačiau, nepaisant to, kailinių apykaklė ir rankogaliai nusitrina. Kaip to išvengti?

Taip gali nutikti, jei žmogus nuolat laiko rankas kišenėse, gaubia apykale savo šąlantį kaklą arba nešioja su metaline sagtim ant peties rankinuką. Per kelerius metus šios vietos nusitrins, tačiau to galima išvengti nešiojant pirštines, dėvint šaliką bei atkreipiant dėmesį į rankinę. Patartumėme rinktis rankinę be aštrių metalinių sagčių.

Dažnas susidūrė su kailinių šėrimosi problema. Kaip su ja kovoti?

Jei kailiniai šeriasi – tai ženklas, kad įsigijote nekokybiškai išdirbtą kailį. “Karališkas tigras” bendradarbiauja tik su geriausiais Vakarų Europos gamintojais, siūlančiais aukščiausios kokybės kailinius, tad garantuojame, kad įsigiję kailinius iš mūsų salono su kailių šėrimo problema nesusidursite.

Kokybiški kailiniai - nepigi investicija. Ar jiems suteikiamas garantinis aptarnavimas?

Jeigu Jūs pastebėsite drabužio defektą, galite jį grąžinti per dvi savaites. Jeigu defektas nėra labai pastebimas, tuomet grąžinimo laikotarpis yra dar ilgesnis, tačiau jei net ir po metų, Jūs ateisite turėdami kokių nors nemalonumų dėl pirkinio, padarysime viską, kad jūs galėtumėte džiaugtis drabužiu. Galime pasigirti, kad iki šiol dar neteko raudonuoti dėl drabužių kokybės, nes visi gaminiai, kuriais prekiauja salonas „Karališkas tigras“, yra pagaminti geriausių Europos firmų ir patys gamintojai garantuoja aukštą savo gaminių kokybę.

Prekiaujate geriausių Europos gamintojų kailiniais. Kuri šalis siūlo geriausius kailinius drabužius?

Kiekviena Europos šalis siūlo kokybiškus kailinius drabužius ir kiekviena pasižymi savo išskirtinumu. Suomiai siūlo vandeniui atsparius ruonio kailinius drabužius, ispanai geriausiai išdirba avies kailį, prancūzai pirmauja kurdami įvairius siluetus, o italai geriausiai parenka apdailą ir aksesuarus. Todėl “Karališkas tigras“ siūlo savo pirkėjams tik minėtų šalių geriausius kailinius drabužius.

Ar reikia atkreipti dėmesį į kailinių pamušalą. Koks jis turėtų būti?

Pamušalas, kaip ir kailio išorė, byloja apie gaminio kokybę. Pamušalo kokybė ypač svarbi drabužiuose, kurie išsiverčia, t.y. nešiojami dviem pusėm. Tokie drabužiai populiarūs ir mėgiami Lietuvoje, tad jų pasirinkimas „Karališko tigro“ salone – itin didelis. Išsiverčiantys drabužiai patariami žmonėms, mėgstantiems šilumą, nes išvertus kailinius į kitą pusę, pamušalas tampa viršutine dalimi, o kailis tampa pamušalu ir suteikia daugiau šilumos.