Karališkas tigras | Patarimai renkantis kailinius
15859
page-template-default,page,page-id-15859,page-child,parent-pageid-15257,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_non_responsive
 

Patarimai renkantis kailinius

1. Derinti kailinius prie savo gyvenimo būdo.

Jeigu Jūs daugiau laiko praleidžiate automobilyje, tuomet Jums labiau tiks pusiau trumpi kailinukai. Jei dažnai būnate lauke rinkitės ilgus kailinius. Dažnai vaikščiojantiems pėsčiomis patartina įsigyti kailinius, atsparius vandeniui. Jie jus šildys ir esant dideliam šalčiui, ir šlapdribai. Jūs privalote būti lauke, tuomet Jums labiausiai tiks, kad Jūs neperšlaptumėte ir nesusirgtumėte.

 

2. Rinktis modelį, pabrėžiantį figūros privalumus arba paslepiantį trūkumus.

Patariama rinktis tiesaus ar šiek tiek liemenuoto kirpimo modelius.

 

3. Atkreipti dėmesį į kailio rūšį, jo dėvėjimo ypatybes, priežiūros ypatumus.

Visų kailių pagrindinė savybė yra žmogaus kūno šilumos išsaugojimas. Kailio funkcija yra kaip termoso funkcija, kad net ilgai būdami lauke mes nesušaltume. Kuo kailio plaukai yra ilgesni ir tankesni, tuo jis yra šiltesnis. Todėl sabalo, lūšies, lamos kailiniai yra patys šilčiausi, o triušio ir ruonio – patys šalčiausi.

 

4. Atkreipti dėmesį į naujausias mados tendencijas, tačiau rinktis tai, kas tinka ir patinka:

Kailis, kaip ir bet kuris kitas drabužis atspindi charakterį bei asmenybę, tad rinkitės tokius, kurie suteikia didesnį pasitikėjimą savimi ir padeda jaustis puikiai. Išsirinkti kailinius – nėra paprasta. Pastovėkite su jums patikusiais kailiniais prieš veidrodį kelias ar keliolika minučių ir pajusite, šie kailiniai – jūsų ar ne. Jei ieškote kailinių ne vienam sezonui patariama rinktis klasikinius modelius, puoštus taupiomis, bet originaliomis detalėmis. Kiekvienais metais “Karališkas tigras” pristato pasaulinių parodų naujienas ir mados tendencijas, tačiau didžiausią asortimento dalį sudaro klasikiniai drabužiai, labiausiai mėgiami tarp praktiškų klientų.

apie mus-vyras