APIE MUS

Mūsų istorija

“Karališkas tigras“ – vienas pirmųjų atvežė į Lietuvą garsiausių Europos gamintojų produkciją. Jei prieš penkiolika metų salone buvo galima įsigyti kelių žinomų gamintojų kailinius, su kiekvienais metais asortimentas plėtėsi. „Karališkas tigras“, kasmet lankydamasis tarptautinėse Paryžiaus, Milano, Barselonos parodose, pelnė vis didesnį odos ir kailių gamintojų gigantų pasitikėjimą ir leidimą atstovauti juos Lietuvoje. Dabar „Karališkas tigras“ – vienintelis salonas Lietuvoje, bendradarbiaujantis su daugiau nei trisdešimčia garsiausių Europos kailių ir odos firmų. „Karališkas tigras“ per keturiolikos savo veiklos metus, užsitarnavęs klientų ir partnerių pasitikėjimą, ir toliau sieks būti lyderiu, suteikiant galimybę įsigyti pasaulyje pripažintų gamintojų geriausius ir madingiausius gaminius už lietuvišką kainą.

Mūsų tikslas

Tie patys gaminiai ekonomiškai išsivysčiusiose šalyse kainuoja kelis kartus brangiau, tačiau mūsų tikslas – suteikti galimybę įsigyti kokybišką gaminį ne tik turtingiausiems, bet ir vidutines pajamas uždirbantiems vartotojams. Tai mums pavyksta išsiderant palankesnes kainas Lietuvai, kaip ekonomiškai besivystančiai šaliai, bei nustatant minimalias pelno maržas.
Kailių kaina priklauso ir nuo jų rūšies. Drabužiai, iš triušio ar mutono kainuos mažiau, todėl juos dažniausiai renkasi jaunimas. Jaunimo linijos avikailius galima įsigyti už tūkstantį litų ar net mažiau. Brangesni audinės, sabalo ar lūšies kailio gaminiai, tad jiems pirmenybę teikia damos ir ponai. Norintiems išsiskirti galime pasiūlyti vienetinius modelius, tiesiai nuo podiumo. Ko gero brangiausi – neįtikėtinai lengvi ir prabangūs sabalo kailiniai už 60-70 tūkst. litų.

Mūsų vizija ir misija

Mūsų vizija – suteikti galimybę įsigyti kokybiškus, žymiausių pasaulio firmų gaminius už lietuvišką kainą.

Mūsų misija – būti lyderiu, pasiūlant aukščiausios kokybės gaminius bei išskirtinį aptarnavimą kiekvienam klientui, nepriklausomai nuo jo piniginės storio.

SOSTINĖS KAILIŲ SALONO GALERIJA