,,KARALIŠKAS TIGRAS“ KALĖDOMS

Vadovo pasaulis 2006 Gruodis
Raminta SKRIPKAITĖ

TIKRIEJI GYVENIMO PERLAI

Kas gyvenime žmogui svarbiausia? Prabangus automobilis, didžiulis nuosavas namas, itin madingi drabužiai, papuošalai ar karališki kailiniai? Kas didesnė vertybė – jausmai ar materialus turtas? Kiekvienas turime užsibrėžtų tikslų, tačiau siekiame jų skirtingai. Vieni gyvena plaukdami pasroviui, kiti – prieš srovę. Kasdien tobulėjančiame technologijų ir naujovių pasaulyje vis dažniau girdime žodį „verslas“. Pavydžiai žiūrime į tuos, kurie daug turi, ir dažniausiai manome, kad tai galima pasiekti tik lipant per kitų galvas. Taip galima greitai užsidirbti daug pinigų. Kur kas sudėtingiau tiems, kurie pasirenka eiti sąžiningu keliu, dirbti ir stengtis pirmiausiai dėl kitų.

Šiandien labai madinga būti verslininku. Sunku, bet įmanoma pasiekti verslo aukštumų išliekant paprastais ir nuoširdžiais žmonėmis, statyti savo gyvenimo namą nelipant kitiems per galvas, rodant pavyzdį savo vaikams. Įžengus į rizikingą verslo pasaulį reikia mokėti jame išsilaikyti neprarandant žmogiškumo. Svarbu sugebėti atrasti aukso viduriuką.

„KARALlšKO TIGRO“ TIKSLAS

Kodėl ne liūtas, pantera, o karališkas tigras? Tigras – kilnus žvėris, einantis per gyvenimo džiungles vienas, įveikdamas kliūtis be kitų pagalbos. Be to, firma įsteigta Tigro metais, taigi pavadinimas tarsi savaime prilipo. Vienas iš kailinių ir odos verslo atstovų – „Karališkas tigras“ rinkoje gyvuoja jau 10 metų.

Vilniuje įsikūręs odos ir kailių salonas yra vienintelis toks Lietuvoje. Tai tarsi nuolat veikianti Paryžiaus-Milano odos ir kailių dirbinių paroda. „Karališkas tigras“ maloniai nustebins ne tik damas, bet ir stipriosios lyties atstovus plačiu gaminių asortimentu. Čia sau tinkamų audinės, triušio, lamos ar kitų kailinių ras ir pasipuošti mėgstančios moterys, ir klasikai neabejingi vyrai. Lanksti ir gundanti nuolaidų sistema suvilios ir pradžiugins ne vieną. „Karališko tigro“ tikslas – šiltai, gražiai, patogiai, elegantiškai ir originaliai aprengti Lietuvos žmones ne tik žiemą, bet ir ištisus metus.

KAILINIAI GRAŽIAUSIEJI, PATYS NUOSTABIAUSIEJI

„Karališko tigro“ savininkas Mečislovas Subelis, atkakliai ir nuosekliai ieškojęs savo verslo, įkūrė odos ir kailių saloną. Kailiai ir jų gaminiai svarbi aprangos dalis. Kiek žmonių – tiek nuomonių, charakterių, skonių. Pagal drabužį galima nusakyti žmogaus būdą ar netgi nuotaiką. „Karališko tigro“ savininkas nuoširdžiai bendrauja su visais parduotuvės klientais ir puikiai žino jų skonius. Ponas Mečislovas dalyvauja didžiausių mados sostinių parodose ir pats renkasi odos ir kailių gaminius.

Pakliuvę į „Karališko tigro“ parduotuvę pasijusite tarsi jaukioje odos ir kailių oazėje. čia kiekvieną šiltai pasitinka ir maloniai aptarnauja salono darbuotojos. Kadangi lietuviai kol kas neturi vienos nusistovėjusios mados krypties, ji nuolat kinta. „Karališko tigro“ savininkas stengiasi atvežti kuo įvairesnių gaminių. Odos ir kailių salone galima įsigyti gaminių net iš 9 pasaulio šalių, 30 žymiausių pasaulio firmų: prancūzų „Scherrer“, „Nina Ricci“, dizainerių iš Ispanijos, Italijos, Suomijos, Kanados, Graikijos, Didžiosios Britanijos darbų.