PRANCŪZIŠKA DVASIA ,,STEAK HOUSE“ PRIE ROTUŠĖS

Laisvadieniai 2006 Lapkritis
Milda ŠEŠKUVIENĖ

Ką reiškia trčiasis lapkričio ketvirtadienis vyno žinovams aiškinti nereikia – tai božolė šventė. Šiemet lapkričio 16-oji ir Vilniuje buvo nemenko sujudimo diena – renginių vyko tiek daug, kad vakarėlių liūtai ir žurnalistai galėjo rinktis, kur sukti ragauti božolė vyno.

Ne vienas tą vakarą spėjo apsilankyti keliuose renginiuose. Vis dėlto dienrašęio „Lietuvos žinios“ ir restorano „Steak house“ vakarėlio rengėjams sveęių tikrai netrūko – per šimtą žinomų ponių ir ponų ęia atėjo paskanauti šių metų UAB „Mineraliniai vandenys“ atvežta božolė vyno ir prie jo puikiai deranęių patiekalų.

Kai susirinkusiuosius pasveikino „Steak house“ restorano direktorė Rita Stankevięienė ir „Lietuvos žinių“ generalinis direktorius Andrius Nikitinas, renginio vedėja Daiva Tamošiūnaitė trumpai susakė, kas šiandien sukvietė visus į vieną būrį. „Kodėl verta skaityti „Lietuvos žinias?“ – klausė vakaro vedėja. – Tai dienraštis be pykęio ir purvo, rašantis apie tai, kas rūpi Lietuvai. Lietuvai rūpi ne tik politika. Rūpi mada ir grožis – tam skirtas specialus žurnalas „Sveikata ir grožis“. Rūpi, kaip tobulai įsirengti namus – tam patarimų žurnalas „Namų pasaulis“. Rūpi sportas, televizija, galiausiai rūpi ir tai, kad šiandien pasaulyje pradedama skanauti jauną vyną“.
„Karališkojo tigro“ kailiniai ir parduotuvės „Nostalgija“ apatiniai – puikus derinys. Kai lauke šalta, gėlės gali žydėti kad ir ant apatinių…

Vakarėlis išties atitiko božolė šventės dvasią – smagiai ir trankiai grojo „DixXband“ muzikantai ir dainininkė. Dabar Lietuva pakerėta šokių aistros, tad pašokti buvo galima ir ęia. Tiems, kurie sakė neturintys jėgų šokti, buvo pasiūlyta vitaminų. Būtent vitaminų TRIOPLAN (trys maisto papildai) platintojai ir mokė trijų žingsnelių šokių, mat dabar rūpintis sveikata, būti sveikam – stilinga.

Išradingiausieji ir tie, kurie įdėmiai skaito „Lietuvos žinių“ žurnalus, galėjo laimėti daug vakaro rėmėjų įsteigtų prizų. Renginyje ne kartą buvo šnekama, kuo mes panašūs ir kuo skiriamės nuo prancūzų. Kadangi pomėgis kailiniams – dar vienas mus ir prancūzus vienijantis bruožas, kaipgi be madų demonstravimo.

Moters, vilkinęios puikiais kailiniais, neįmanoma nepastebėti, ir ne tik todėl, kad kailiniai gražūs. Tiesiog dėvėdama kailinius moteris tampa kitokia – labiau savimi pasitikinęia, švelnesne, mįslingesne.

Ir dar: vyrai puikiai žino, kad vilkėdama kailinius moteris tampa netgi seksualesne.

„Karališkojo tigro“ kolekcija parinkta pasaulinėse parodose Milane ir Paryžiuje. „Karališkasis tigras“ bendradarbiauja su 25 geriausiais gamintojais iš 10 Europos šalių bei Kanados.
UAB „Salų žuvys“ atstovas Sergejus Jermolajevas laimėjo „Karališkojo tigro“ įsteigtą prizą – megztą kailinį šaliką

Pritariant nuomonei, kad kailiniai erotiškas apdaras, manekenės po kailiniais demonstravo ir apatinių drabužių parduotuvės „Nostalgija“ grožybes. ęia buvo pristatytos Christiano Lacroix, Kenzo, ir Johno Galliano rudens bei žiemos apatinių kolekcijos.

Pasivaišinti karštais patiekalais pakvietė neseniai iš ęempionato Maskvoje apdovanojimų parsivežusi „Steak house“ vyriausioji virėja Honorata Lyndo. Iš renginio rėmėjų – „Klaipėdos mėsos“, „Salų žuvų“, „Rokiškio sūrio“ ir UAB „Litbana“ vaisių bei daržovių produktų virtuvės virtuozai pagamino akis ir skonio receptorius džiuginanęių gardėsių. Ne veltui prekių ženklą „Klaipėdos mėsinė“ naudojanti bendrovė „Vilkė“ viena pirmųjų gavo Europos Sąjungos veterinarijos sertifikatą, suteikiantį teisę tiekti šviežią mėsą ir mėsos gaminius i kitas Europos šalis.

Desertų mėgėjai išties pritarė „Mažosios Ragainės“ šūkiui „Tortai Hanos labai skanūs“.

Atsisveikinant kiekvienam vakaro dalyviui buvo įteiktas TRIOPLAN dovanų krepšelis.