Verslininko gimtadienyje moterys alpo, o vyrai riaumojo

Iš žurnalo Brigita 2008 kovas
Deimantė Zailskaitė

Besibaigiant Velykoms į Vilniaus „New York“ klubą pasveikinti „Karališko tigro“ savininko Mečislovo Subelio, švenčiančio 50-mečio jubiliejų bei kailių salono dešimtmetį, sugužėjo būrys linksmai nusiteikusių draugų ir bičiulių. Renginio svečiai juokavo, kad sulaukęs apvalaus jubiliejaus „Karališko tigro“ įkūrėjas iš tigriuko virto tikru riaumojančiu tigru.

Šventės kaltininką savo dainomis ne tik scenos partnerė Donalda Meiželytė, su kuria verslininkas dalyvavo muzikiniame projekte, bet ir kiti žinomi Lietuvos popscenos atlikėjai: Česlovas Gabalis, Inga Valinskienė, Asta Pilypaitė, Deivis su Renata Ražanauskiene, Mino ir kiti. Svečiai galėjo pasiklaisyti ir Mečislovo Subelio-Tigro atliekamų dainų. Renginio vedėjas, pramogų verslo „banginis“ Arūnas Valinskas juokavo, kad Mečislovui, su dainininke Donalda puikiai pasirodžiusiam muzikiniame projekte, belieka jėgas išmėginti šokių aikštelėje: esą nėra ko jaudintis, nes yra pavyzdžių, kaip tokiuose projektuose laimima ir nemokant šokti…

Per renginį buvo pristatyta ir naujausia pavasarinė kailių bei odinių drabužių kolekcija. Ji moteris sužavėjo, ir nesvarbu, kad vyrai, išvydę kailinių kainas, užriaumojo kaip tigrai.Gimtadienio viešnios turėjo unikalią galimybę laimėti „Karališko tigro“ kailinius, konkurso prizinis fondas- 10 tūkstančių litų. Iš salės buvo pakviesta dešimt moterų ir jos, pasidabinusios „Karališko tigro“ kailiniais, kaip tikros manekenės vaikščiojo scenos podiumu. Pirmoji vieta atiteko dainininkei Astai Pilypaitei, nes ji pelnė daugiausia žiūrovų plojimų ir simpatijų Beje, išskirtinėmis teisėmis konkurse dalyvavo humoristas Raimondas Šilanskas, jis scenoje surengė mini spektaklį, dėl jo leido juokais salė.